Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 00-961400-00024
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-961400-00024 Handle Oven (24")
Item:
#1533612
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-961400-00024 |
| Manufacturer Part # | 00-961400-00024 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-961400-00024 Handle Oven (24")
$126.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-961400-00024 Handle Oven (24")
