Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 010901-38
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 010901-38 Orifice Spud
Item:
#1206935
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 010901-38 |
| Manufacturer Part # | 010901-38 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 010901-38 Orifice Spud
$21.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 010901-38 Orifice Spud