$12.34
$19.80
Compare Price
You save
$7.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket .
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 010901-45
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 010901-45 Orifice 45
Item:
#1148908
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 010901-45 |
| Manufacturer Part # | 010901-45 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 010901-45 Orifice 45
$12.34
$19.80
You save
$7.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 010901-45 Orifice 45
