Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 10000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 10000 Fuse
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 10000 |
| Manufacturer Part # | 10000 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 10000 Sc-5 Fuse 600v 5 Amp Time Lag, 13/32" X 1-5/16", Lincoln 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307, 1308 1309 1310 1311

