Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 15200-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 15200-2 Burner Base & Cap 5 5/8" Ci
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 15200-2 |
| Manufacturer Part # | 15200-2 |
| Height | 0.59" |
| Width | 2.18" |
| Depth | 2.18" |
| Weight | 8.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 15200-2 Cast Iron Burner Cap & Base, [ 5-5/8" ][ Ci ] 2 Pc Base 2" Ctrs Mount, For Gasket Use Z-121 # 32-1165, Wolf Range F & Fs "j" Model.

