$224.69
$360.59
Compare Price
You save
$135.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 1914700 Flame Switch
Item:
#1141455
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 1914700 |
| Manufacturer Part # | 1914700 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 1914700 Flame Switch
$224.69
$360.59
You save
$135.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 1914700 Flame Switch


