$1.98
$2.50
Compare Price
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 19219
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 19219 Pilot Orifice .010 Lp
Item:
#1135458
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 19219 |
| Manufacturer Part # | 19219 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 19219 Pilot Orifice .010 Lp
$1.98
$2.50
You save
$0.52
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 19219 .010 Lp Pilot Burner Orifice 3/16"

