$100.99
$162.07
Compare Price
You save
$61.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 265839 Hinge Mechanism
Item:
#1146710
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 265839 |
| Manufacturer Part # | 265839 |
| Height | 1" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 265839 Hinge Mechanism
$100.99
$162.07
You save
$61.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 265839 Hinge Kit Cam Lift And Spring Assisted Mechanism., , Fit Hobart Models, , Qsalf1 Qsauf1 Qslf1 Qsuf1
