Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 280984-00005 Door Gasket 24 1/2" X 25 1/2"
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 280984-00005 |
| Manufacturer Part # | 280984-00005 |
| Height | 0.7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 280984-00005 Gasket 24-1/2" X 25-1/2", Gray Retainer Mounted, Mount Screw / Retainer Mount, Mag 7/16" Base 3/4" 3/4" High, Hobart


