Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 342132-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 342132-00002 Bulb Guard
Item:
#1208011
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 342132-00002 |
| Manufacturer Part # | 342132-00002 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 17.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 342132-00002 Bulb Guard