Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 347711-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 347711-1 Grip
Item:
#1208148
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 347711-1 |
| Manufacturer Part # | 347711-1 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 347711-1 Grip
$270.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 347711-1 Grip