FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 354984-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 354984-00001 Blower Assy
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 354984-00001 |
| Manufacturer Part # | 354984-00001 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 354984-00001 Blower Motor, 115v 3-1/2" X 3" Flange 2-7/16" X 2-7/16" Ctrs Fasco, Gasket 32-1467, Vulcan Oven Gc45 Gc4l G40d Gco4 (c D S)

