$2.81
$3.94
Compare Price
You save
$1.13
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 404366-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 404366-00001 Union Tee 1/4
Item:
#1135738
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 404366-00001 |
| Manufacturer Part # | 404366-00001 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 404366-00001 Union Tee 1/4
$2.81
$3.94
You save
$1.13
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 404366-00001 1/4" Cct Brass Union Tee Each, Thread Is 7/16"-24, Includes Nuts And Ferrules

