Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 405643-0000F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 405643-0000F Nozzle Elbow
Item:
#1208018
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 405643-0000F |
| Manufacturer Part # | 405643-0000F |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 405643-0000F Nozzle Elbow
$168.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 405643-0000F Nozzle Elbow