Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 407727-00004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 407727-00004 Knob 2 7/8 D Off Hi Med Lo
Item:
#1179431
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 407727-00004 |
| Manufacturer Part # | 407727-00004 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.55" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 407727-00004 Knob 2 7/8 D Off Hi Med Lo
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 407727-00004 Knob 2 7/8 D Off Hi Med Lo

