Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 409791-G4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 409791-G4 Oven Door Assy
Item:
#1192127
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 409791-G4 |
| Manufacturer Part # | 409791-G4 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 27" |
| Weight | 27.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 409791-G4 Oven Door Assy


