$19.90
$31.93
Compare Price
You save
$12.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 412788-36 Thermocouple 36in T 46
Item:
#1148989
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 412788-36 |
| Manufacturer Part # | 412788-36 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 412788-36 Thermocouple 36in T 46
$19.90
$31.93
You save
$12.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 412788-36 Thermocouple 36in T 46



