Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 413112-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 413112-12 Leg
Item:
#1192133
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 413112-12 |
| Manufacturer Part # | 413112-12 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 413112-12 Leg
$58.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 413112-12 Leg



