Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 413201-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 413201-00001 Hinge Pin
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 413201-00001 |
| Manufacturer Part # | 413201-00001 |
| Height | 4" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 413201-00001 Hinge Pin 3-3/4" Long (2 Holes In Ctr) 10-24 Thd Holes., Vulcan Oven 160l77r 36fl77r 36l77r 60fl77r 60l77r

