Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 413867-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 413867-1 Tube Pilot Valve
Item:
#1190313
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 413867-1 |
| Manufacturer Part # | 413867-1 |
| Height | 3.85" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 413867-1 Tube Pilot Valve



