Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 4144171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 4144171 Door Gasket
Item:
#1181752
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 4144171 |
| Manufacturer Part # | 4144171 |
| Height | 7" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 4144171 Door Gasket
$467.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 4144171 Door Gasket

