Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 418051-59
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 418051-59 Orifice Hood Lp
Item:
#1208280
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 418051-59 |
| Manufacturer Part # | 418051-59 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 418051-59 Orifice Hood Lp
$21.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 418051-59 Orifice Hood Lp