Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 418051-F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 418051-F Orifice Hood
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 418051-F |
| Manufacturer Part # | 418051-F |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 418051-F Hood Orifice 3/8-27 X 1/4-36 Threads., Used With Screw-in Burner Orifice ( #72 Hole ) For Drill To, Size Applications. Our # 26-1666., Vulcan


