Free Shipping
Free Shipping
$937.36
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 419291-G1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 419291-G1 Valve Ball
Item:
#1208288
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 419291-G1 |
| Manufacturer Part # | 419291-G1 |
| Height | 4.75" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 419291-G1 Valve Ball
$937.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 419291-G1 Valve Ball

