Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 425070-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 425070-1 Sprocket Sst Pin
Item:
#1208214
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 425070-1 |
| Manufacturer Part # | 425070-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 425070-1 Sprocket Sst Pin
$211.04
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 425070-1 Sprocket Sst Pin