Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 425246-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 425246-1 Leg Flanged 6
Item:
#1208319
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 425246-1 |
| Manufacturer Part # | 425246-1 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 425246-1 Leg Flanged 6
$74.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 425246-1 Leg Flanged 6