KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 426210-000G1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 426210-000G1 Rear Burner 19.5" Ci
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 426210-000G1 |
| Manufacturer Part # | 426210-000G1 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 5.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 426210-000G1 Cast Iron Rear Burner Assembly W/o Air Shutter., [ 19.5" ] 5" Dia. Head 2 Piece, For Air Shutter Use # 26-1514, Vulcan Series 77 160l77r 36fl77r 36l77r 60fl77r 60l77r

