Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 426505-00042
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 426505-00042 Tube Flex 1/4 O.d. 42
Item:
#1207661
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 426505-00042 |
| Manufacturer Part # | 426505-00042 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 426505-00042 Tube Flex 1/4 O.d. 42
$58.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 426505-00042 Tube Flex 1/4 O.d. 42


