Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 427882-G3 Tube Gas Inlet
Item:
#1206902
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 427882-G3 |
| Manufacturer Part # | 427882-G3 |
| Height | 3.75" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 427882-G3 Tube Gas Inlet
$119.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 427882-G3 Tube Gas Inlet

