Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 428023-G1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 428023-G1 Assy Hinge
Item:
#1190995
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428023-G1 |
| Manufacturer Part # | 428023-G1 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 29.7" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 428023-G1 Assy Hinge
$119.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428023-G1 Assy Hinge



