$274.87
$441.11
Compare Price
You save
$166.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 428066-G3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 428066-G3 Solenoid Assembly 24v
Item:
#1148138
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428066-G3 |
| Manufacturer Part # | 428066-G3 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 428066-G3 Solenoid Assembly 24v
$274.87
$441.11
You save
$166.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428066-G3 Replacement Solenoid Assembly For Vulcan / Hobart., See, Cross Reference(s).

