Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 428104-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 428104-00002 Guide Rack R.h.
Item:
#1206889
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428104-00002 |
| Manufacturer Part # | 428104-00002 |
| Height | 2" |
| Width | 18" |
| Depth | 20" |
| Weight | 14.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 428104-00002 Guide Rack R.h.
$335.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428104-00002 Guide Rack R.h.


