Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 428125-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 428125-1 Overlay Panel Eco2d
Item:
#1206947
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428125-1 |
| Manufacturer Part # | 428125-1 |
| Height | 0.13" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428125-1 Overlay Panel Eco2d

