Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 428906-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 428906-00001 Overlay Power
Item:
#1207818
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428906-00001 |
| Manufacturer Part # | 428906-00001 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 428906-00001 Overlay Power
$27.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428906-00001 Overlay Power
