KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 428968-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 428968-00001 Overlay
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 428968-00001 |
| Manufacturer Part # | 428968-00001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 428968-00001 Control Panel Overlay, 23-1/4" X 4-7/8", Vulcan Gas Snorkel Convection Oven Sg4c Sg4d Sg6c Sg6d, , Vulcan Changed Vendors And This Looks Slightly Different., Will Function The Same

