Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 497566-G2 Pipe Drain Gr85f Lh
Item:
#1207427
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 497566-G2 |
| Manufacturer Part # | 497566-G2 |
| Height | 4.45" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 497566-G2 Pipe Drain Gr85f Lh
$175.46
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 497566-G2 Pipe Drain Gr85f Lh

