Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 498247-60RA
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 498247-60RA Gutter 60 Scb/vccb Sst Right
Item:
#1207179
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 498247-60RA |
| Manufacturer Part # | 498247-60RA |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 498247-60RA Gutter 60 Scb/vccb Sst Right
$122.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 498247-60RA Gutter 60 Scb/vccb Sst Right