Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 499085-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 499085-00002 Insert Kleenscreen Plus
Item:
#1207303
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 499085-00002 |
| Manufacturer Part # | 499085-00002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 499085-00002 Insert Kleenscreen Plus
$374.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 499085-00002 Insert Kleenscreen Plus
