Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 499576-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 499576-00001 Baffle V
Item:
#1207370
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 499576-00001 |
| Manufacturer Part # | 499576-00001 |
| Height | 1.8" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 2.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 499576-00001 Baffle V
$176.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 499576-00001 Baffle V

