Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 6771A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 6771A Fry Top Burner Pilot 8
Item:
#1533346
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 6771A |
| Manufacturer Part # | 6771A |
| Height | 1.05" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 6771A Fry Top Burner Pilot 8
$35.69
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 6771A Fry Top Burner Pilot 8
