$72.23
$135.28
Compare Price
You save
$63.05
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 710406-A Csi Scb Brunr Asy Dr/r I
Item:
#1146878
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 710406-A |
| Manufacturer Part # | 710406-A |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 710406-A Csi Scb Brunr Asy Dr/r I
$72.23
$135.28
You save
$63.05
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 710406-A Csi Scb Brunr Asy Dr/r I

