$85.29
$136.89
Compare Price
You save
$51.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 710510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 710510 Plate Supercharger 22"x6 3/4"
Item:
#1134030
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 710510 |
| Manufacturer Part # | 710510 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 22" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 710510 Plate Supercharger 22"x6 3/4"
$85.29
$136.89
You save
$51.60
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 710510 Length 22", 559 Mm, Width 6 3/4", 171 Mm

