Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 714254
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 714254 1x32 5/8 Tubing Plated
Item:
#1207450
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 714254 |
| Manufacturer Part # | 714254 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Weight | 1.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 714254 1x32 5/8 Tubing Plated
$349.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 714254 1x32 5/8 Tubing Plated