$10.63
$17.07
Compare Price
You save
$6.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 718186-DR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 718186-DR Arm Rocker Left
Item:
#1180516
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 718186-DR |
| Manufacturer Part # | 718186-DR |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 718186-DR Arm Rocker Left
$10.63
$17.07
You save
$6.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 718186-DR Cast Iron Left Rocker Arm, Wolf Oven Afts Caf Kafs Kcaf
