$10.63
$17.07
Compare Price
You save
$6.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 718187-DR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 718187-DR Arm Rocker Right
Item:
#1180515
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 718187-DR |
| Manufacturer Part # | 718187-DR |
| Height | 4" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 718187-DR Arm Rocker Right
$10.63
$17.07
You save
$6.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 718187-DR Cast Iron Right Rocker Arm, Wolf Oven Afts Caf Kafs Kcaf
