$4.36
$7.00
Compare Price
You save
$2.64
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 718282
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 718282 Pin Clevis
Item:
#1180518
Technical details
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 718282 |
| Manufacturer Part # | 718282 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Vulcan Hart 718282 Pin Clevis
$4.36
$7.00
You save
$2.64
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 718282 Clevis Pin 2-5/8" Long, For Clevis Pin 2" Long Use # 26-1443, Wolf Afs Caf Kafs Kcaf
