Free Shipping
Free Shipping
$1,308.35
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vulcan Hart .
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 762968-0000A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 762968-0000A Double Burner Assembly
Item:
#1193371
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 762968-0000A |
| Manufacturer Part # | 762968-0000A |
| Height | 4" |
| Width | 7" |
| Depth | 24" |
| Weight | 19.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 762968-0000A Double Burner Assembly
$1,308.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 762968-0000A Double Burner Assembly

