Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 770031
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 770031 Calibration Plate
Item:
#1207756
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 770031 |
| Manufacturer Part # | 770031 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 770031 Calibration Plate