Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 790035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 790035 Tube Flash
Item:
#1207023
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 790035 |
| Manufacturer Part # | 790035 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 6.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 790035 Tube Flash
