- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 817022 Hand Hole Plate 4 X 5 3/4
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 817022 |
| Manufacturer Part # | 817022 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 817022 Hand Hole Cover Plate 4" X 5-3/4", For Hand Hole Cover Gasket Use # 32-1320, For Threaded Stud Use # 26-2708, Vulcan Steamer Mhb24g Vhl2g Vhl3g Vhx24g Vhx24g5, Vsx24d Vsx24e Vsx24g Vsx36d Vsx36e Vsx36g Vsx36r, Vsx42dt Vsx42et Vsx42gt Vsx42rt
